Profi Perform Custom Cars

s Tomášem se známe pomalu 30 let společně jsme před před čtvrt stoletím zakládali firmu profiperform. Od roku 1995, stavíme, přestavujeme a servisujeme pro sebe i pro naše zákazníky motocykly Harley Davidson

Jako první jsme začali na zakázku stavět radikální Custom Build Bikes, které plnily stránky časopisů. Fascinace účelností a maximálním výkonem se promítla do naší dragsterové kariéry a zúročila se v několika titulech mistrů republiky a místech na stupňů vítězů závodů na čtvrt míle. Těch 25 let práce na motocyklech nás vyškolilo v zaměření na dokonalou kvalitu a sebemenší detaily, to vše ve spojení s každodenní funkčností. Tyto zkušenosti se nám nyní daří využívat i při úpravách amerických automobilů v tom nejvyšším možném standardu tak, jako stavíme motocykly. Na ukázky staveb motocyklů se můžete podívat na našich stránkách.

Tomáš: hlavní mechanik

Opravdový machr který se nebojí žádné práce a vše se mu daří. Člověk s nejvyššími nároky na kvalitu odvedené práce, nikdy neodevzdá dílo, o kterém by sám nebyl přesvědčen, že je perfektní

Tomáš: podavač kleští

Jako mechanik povýšil z pozice podavač šroubováků na podavače klíčů, už pozná rozdíl mezi devětšestnáctin a třiosminy. Zajišťuje také obchodní a administrativní zázemí firmy.

Petr: lákadlo na klienty

Nejkrásnější a nejukecanější, no komu jinému by měla připadnout péče o klientky! Tedy klienty. Stará se o to, abychom měli do čeho montovat šroubky.

zvláštní poděkování: Václav

Guru oboru, studnice zkušeností a nejlepší motorář této scény. Děkujeme moc za jeho pomoc a zkušenosti, o které byl ochoten se s námi podělit. A že si vzal náš motor do vlastní péče.